Konie na sprzedaż

Na sprzedaż

Klacz Carpathian Shaman Girl

Klacz APH Carpathian Shaman Girl, urodzona 17.03.2022 roku. Jest wysoka, muskularna, o solidnej budowie i pięknej miękkiej głowie. Carpathian Shaman Girl ma obustronne pochodzenie: od matki Santa Santana AQH, po ojcu Val Tho Remarq APH.

Carpathian Shaman Girl to klaczka kontaktowa, dociekliwa, nieustraszona i bardzo mądra. Jeździ z nami na przejażdżki. Kowal bez żadnych problemów. Czyszczenie oraz codzienna obsługa nie sprawiają żadnych problemów. Kosiarka, samochody, ciągniki nie są dla niej straszne.

Była już kilkakrotnie odrobaczona i zaszczepiona. Idealna dla kogoś, kto chce wychować swojego partnera zgodnie ze swoimi pomysłami. W wieku dorosłym będzie to piękny, mocny koń o zrównoważonym charakterze, zakładam że będzie wyższa.

Klaczka będzie w pełni zarejestrowana, zarówno w USA jak i w Polsce.

Ghost of Badger AQH

Ogier Ghost of Badger AQH, urodzony 28.02.2023 r.

Ojciec: Aj Crome N Badger AQH (JBS Badges Patric (Peppy Badge Olena x Patty O Lea) & Customize Kit (Custom Crome x Pamitobar))

Matka: Carpathian Perlino AQH

Custom Wind Whisperer AQH

Ogier Custom Wind Whisperer AQH, urodzony ur. 19.02.2023 r.

Ojciec: AJ Custom Magnum AQH (AJ Custom Smart (Major N Smart x Customize Kit) & WE Peppy Magnolia (Doc Peppy Lala x JBS Badges Patrick)

Matka: Zips Miss Skipajet AQH

AQH/pół Andaluz Great Carpathian Carmen

Klacz AQH/pół Andaluz Great Carpathian Carmen, urodzona ur. 02.04.2017 r.

Ojciec: Neptuno YR PRE
Matka: Carpatian Perlino AQH

Oferuję do sprzedaży przepiękną klacz pół AQH/pół Andaluz Great Carpathian Carmen, urodzoną 02.04.2017 roku. Klacz jest wysoka, muskularna, o solidnej budowie i pięknej miękkiej głowie.
Great Carpathian Carmen ma obustronne pochodzenie: od matki Carpatian Perlino AQH, po ojcu Neptuno YR PRE. Z obu ras odziedziczyła wszystko co najlepsze z AQH piękny quarterowy zad i z PRE, bukiet klaczy Andaluzyjskiej. Kobyłka ma niespotykaną maść – czekoladową z grzywą i ogonem w kolorze czekoladowe ombre.

Carmen jest naszej hodowli. Od początku prowadzona “naturalsowo”, dlatego jest kontaktowa, ale też odważna. Przy tym ciekawska i bardzo mądra.
Klacz ma duże doświadczenie rajdowe. Od samego początku jeździmy na niej na halterku, myślę, że po treningu cordeo też byłoby możliwe. Można na niej jeździć samemu w tereny. Kowal bez żadnych problemów. Czyszczenie oraz codzienna obsługa nie sprawiają żadnych problemów. Kosiarka, samochody, ciągniki nie są dla niej straszne.

Jest systematycznie odrobaczana, szczepiona i werkowana. Nie przechodziła żadnej kontuzji. Dla osób zainteresowanych możliwe jest zrobienie TUV na koszt kupującego.

Chętnie udzielę więcej informacji. Wizyta nieformalna jest mile widziana. Sprzedam tylko w dobre warunki i w towarzystwo innych koni. Możliwy odbiór już teraz.

Milczenie nabiera nowej jakości,
gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt…
– B. Leclair

CARPATICA

QUARTER HORSE RANCH

Youtube
facebook
instagram