Rezerwacja

Rezerwacja

polisa OC/NW
W sezonie rajdowym 2024 postanowiłem bezwzględnie wymagać od każdego uczestnika posiadania ubezpieczenia OC (Odpowiedzialności Cywilnej) oraz NW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) dla sportów ekstremalnych (razem z rozszerzeniami najmu).
Do tej pory osobiście dokonywałem ubezpieczenia dla całej grupy rajdowej. Niestety, kilka nieprzyjemnych i bardzo kosztownych dla mnie sytuacji, przed którymi postawiła mnie „Firma Ubezpieczeniowa”, skłoniło mnie do podjęcia tej decyzji.
Jednostkowy koszt takiego ubezpieczenia jest niewielki, a w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, pomoże ono chronić zarówno Was, jak i mnie (a konkretnie dobrostan moich koni i sprzętu).
Dlatego uważam, że każdy uczestnik powinien samodzielnie zawrzeć takie ubezpieczenie, aby w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń mieć wsparcie od ubezpieczyciela.
W związku z tym, każdy uczestnik rajdu musi przedstawiać aktualną polisę OC i NW dla sportów ekstremalnych (razem z rozszerzeniami najmu), aby móc wziąć udział w naszych wyprawach. Taką polisę ubezpieczeniową trzeba będzie pokazać przed rajdem. Wierzę, że ta zmiana pomoże uniknąć zbędnych problemów i zagwarantuje większe bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników.

Proponujemy firmę Lendy, bo ma doświadczenie.
Oczywiście każdy może sam zawrzeć takie ubezpieczenie, gdzie chce.

Lendy to wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się w ochronie koni i jeźdźców, ale również ekspert w zakresie innych usług ubezpieczeniowych związanych z jeździectwem. Nasze Grupowe Ubezpieczenie Jeździeckie na obozy konne, kolonie i półkolonie, Ubezpieczenie dla Instruktorów Jeździectwa oraz Ubezpieczenie Ośrodków Jeździeckich zapewniają kompleksową ochronę dla różnych segmentów społeczności jeździeckiej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i rozpocząć proces ubezpieczania Twojej działalności jeździeckiej. Jesteśmy aby zapewnić Ci spokój i pewność, że Twoje ubezpieczenie zapewnia Ci odpowiednią ochronę

Rajdy
Rajd 1 – w Dolinę Sanu

termin 5-8.09.

Rajd 2 – Iwony Mitrowskiej

termin 12-15.09.

Rajd 3 – Wetlina – Szlak Graniczny – Pasmo Wysokiego Działu

termin 19-22.09.

Rajd 4 – do Soliny i z powrotem

termin 26-29.09.

Rajd 5 – Stacjonarny

termin 03-06.10.

Szkolenia
Harmonia w Ciele i Siodle (początkujący)

termin 30.04. – 05.05.

Harmonia w Ciele i Siodle (początkujący)

termin 19.08. – 23.08.

Harmonia w Ciele i Siodle (zaawansowani)

termin 26.08. – 01.09.

Milczenie nabiera nowej jakości,
gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt…
– B. Leclair

CARPATICA

QUARTER HORSE RANCH

Youtube
facebook
instagram