Opinie

OPINIE

Urszula Karolczak
Urszula Karolczak
2020-05-19
poleca
Rajd po Bieszczadach z Stajnią Carpatica to przygoda życia. Wspaniała organizacja, mądre, piękne, silne i odważne konie, fantastyczna atmosfera i przeżycia. Polecam :)
Anna Pater
Anna Pater
2019-07-09
poleca
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą podziwiać Bieszczady z grzbietu konia. Wspaniałe widoki, świetnie ułożone konie i pełen profesjonalizm. Do tego cisza i spokój na tarasie Sosonowego Dworu oraz przepiękne zachody słońca.
AL ES
AL ES
2018-09-02
poleca
Baśniowa atmosfera, bliskość z naturą, szacunek dla ogromnej, ale wrażliwej istoty - konia. Polecam rajd ze Stajnią Carpatica na detoks wszelkiego rodzaju.
Agata Kozynska
Agata Kozynska
2018-08-08
poleca
5 gwiazdek "Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi" Nie moglam sobie wymarzyc lepszego miejsca na wakacje. Cieszę się ze moje pierwsze kroki w siodle mogłam stawiać pod okiem takiego pasjonaty i profesjonalisty jak Piotr i do tego w tak uroczym miejscu.
Julia Wiśniewska
Julia Wiśniewska
2018-06-25
poleca
Świetny rajd, Piotr jest najcierpliwszym i wspaniałym człowiekiem, konie cudowne, ekipa super, a ja zakochałam się w Gypsy. Polecam wszystkim �
Anna Żalis
Anna Żalis
2018-06-12
poleca
Co tu dużo mówić - Ludzie, miejsce i konie, do których wraca się z ogromną radością :D
Mariola Pawłowska
Mariola Pawłowska
2018-05-22
poleca
Dziękuję wszystkim uczestnikom rajdu za wspaniałą atmosferę , cierpliwość przy złapaniu oddechu a Tobie Piotrze za właściwy dobór koni i profesjonalizm. Był to mój 3 rajd i już tęsknię za kolejnym. Gorąco polecam wszystkim ,którzy pragną podziwiać urokliwe Bieszczady z końskiego grzbietu.
Andrzej Igielski
Andrzej Igielski
2018-05-22
poleca
Super konie, super tereny i profesjonalizm Piotra zasługuje na najwyższą ocenę ! Miejsce godne polecenia
Marta S-a
Marta S-a
2018-05-21
poleca
Niestety zmuszona jestem zgłosić jedną reklamację, ale chyba do fb. Gwiazdek jest zdecydowanie za mało, aby należycie ocenić to wspaniałe miejsce. Cieszę się Piotr, że mogłam Cię poznać i że dzięki Tobie łyknęłam co nieco westernu ;)) Santę kocham, już zżera mnie zazdrość, że to nie ja na niej jadę najbliższy rajd. Polecam wszystkim, choć może nie powinnam, bo jeszcze pozajmujecie wszystkie miejsca, zanim się zapiszę na następny raz? Bieszczady + konie = niebo na ziemi

Milczenie nabiera nowej jakości,
gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt…
– B. Leclair

CARPATICA

QUARTER HORSE RANCH

Youtube
facebook
instagram